RPMD40-483.3SG
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-483.3SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPMD40-483.3SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Ngā Rauemi: RPMD40-483.3SG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 695 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPMD40-483.3SG
Tau Wae RPMD40-483.3SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 695 pcs Pepa Raraunga RPMD40-483.3SG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 40W
Packaging - Ētahi Ingoa RPMD40483.3SG
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai -
Nama - Whakaputa (Max) 12.1A Whakaaetanga CE, LVD