RPM15-2412SFW/P
RECOM PowerRECOM Power
RPM15-2412SFW/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM15-2412SFW/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM15-2412SFW/P
Tau Wae RPM15-2412SFW/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2594 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 9.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30003586
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai -
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Whakaaetanga -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPM15-243.3SFW
RPM15-243.3SFW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
I roto i te taonga: 1159 pcs
Tikiake: RPM15-243.3SFW.pdf
RFQ
RPM15-2415DFW
RPM15-2415DFW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER +/-15V 15W
I roto i te taonga: 1050 pcs
Tikiake: RPM15-2415DFW.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 15W