RPM15-2405SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM15-2405SFW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM15-2405SFW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5V 15W
Ngā Rauemi: RPM15-2405SFW/N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM15-2405SFW/N
Tau Wae RPM15-2405SFW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1088 pcs Pepa Raraunga RPM15-2405SFW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Input (Min) 9.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30002354
RPM152405SFW/N
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai - Nama - Whakaputa (Max) 3A