RPA30-2405SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA30-2405SAW/P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPA30-2405SAW/P-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: RPA30-2405SAW/P-HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPA30-2405SAW/P-HC
Tau Wae RPA30-2405SAW/P-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1793 pcs Pepa Raraunga RPA30-2405SAW/P-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm) Raupapa POWERLINE RPA30-AW
Mana (Watts) 30W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 30004413
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial), Railway
Ngā Hua e hāngai ana
RPA30-2412DAW-HC
RPA30-2412DAW-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
I roto i te taonga: 2275 pcs
Tikiake: RPA30-2412DAW-HC.pdf
RFQ
RPA200H-11048SRUW/P
RPA200H-11048SRUW/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 200W
I roto i te taonga: 511 pcs
Tikiake: RPA200H-11048SRUW/P.pdf
RFQ
RPA30-2405SAW/P
RPA30-2405SAW/P
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 30W