RPA30-2405SAW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPA30-2405SAW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPA30-2405SAW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: RPA30-2405SAW/N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPA30-2405SAW/N
Tau Wae RPA30-2405SAW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2262 pcs Pepa Raraunga RPA30-2405SAW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Raupapa POWERLINE RPA30-AW
Mana (Watts) 30W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 30004401
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPA30-2412DAW/N
RPA30-2412DAW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
I roto i te taonga: 1972 pcs
Tikiake: RPA30-2412DAW/N.pdf
RFQ
RPA200H-11024SRUW/P
RPA200H-11024SRUW/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 200W
I roto i te taonga: 527 pcs
Tikiake: RPA200H-11024SRUW/P.pdf
RFQ
RPA30-2405SAW
RPA30-2405SAW
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 30W