RP40-4812SG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4812SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-4812SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 40W
Ngā Rauemi: RP40-4812SG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-4812SG
Tau Wae RP40-4812SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1295 pcs Pepa Raraunga RP40-4812SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-G Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000731
RP404812SG
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.33A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP40-4812SFR/N
RP40-4812SFR/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 40W
I roto i te taonga: 880 pcs
Tikiake: RP40-4812SFR/N.pdf
RFQ
RP40-4812SGW-HC
RP40-4812SGW-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1051 pcs
Tikiake: RP40-4812SGW-HC.pdf
RFQ
RP40-4812SG-HC
RP40-4812SG-HC