| Tau Wae | RP40-4812SFR/P | Kaihanga | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | DC DC CONVERTER 12V 40W | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1117 pcs | Pepa Raraunga | RP40-4812SFR/P.pdf |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 12V | Putanga - Whakamotu | 1.6kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 18V | Ngaohihi - Whakauru (Max) | 75V |
| Momo | Isolated Module | Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) | Raupapa | POWERLINE RP40-FR |
| Mana (Watts) | 40W | Packaging | Tube |
| Paa / Case | 6-DIP Module | Ētahi Ingoa | 30004121 945-2999 RP40-4812SFR/P-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (With Derating) | Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ngā āhuatanga | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO | He pai | 92% |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.333A 18V - 75V Input | Nama - Whakaputa (Max) | 3.333A |