RP40-2412SG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2412SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-2412SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 40W
Ngā Rauemi: RP40-2412SG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
8 pcs
12 pcs
28 pcs
52 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-2412SG
Tau Wae RP40-2412SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1604 pcs Pepa Raraunga RP40-2412SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-G Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000663
RP40-2412SG-ND
RP402412SG
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.33A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP40-2415DFR/N
RP40-2415DFR/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 40W
I roto i te taonga: 906 pcs
Tikiake: RP40-2415DFR/N.pdf
RFQ
RP40-2412DGW/N-HC
RP40-2412DGW/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 40W
I roto i te taonga: 894 pcs
Tikiake: RP40-2412DGW/N-HC.pdf
RFQ
RP40-2412SGW/N-HC
RP40-2412SGW/N-HC
I roto i te taonga: 1030 pcs
Tikiake: RP40-2412SGW/N-HC.pdf
RP40-2412DGW/N
RP40-2412DGW/N
I roto i te taonga: 857 pcs
Tikiake: RP40-2412DGW/N.pdf
RP40-2412SG-HC
RP40-2412SG-HC