RP40-2412SFR/P
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2412SFR/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-2412SFR/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 40W
Ngā Rauemi: RP40-2412SFR/P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 996 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 996 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-2412SFR/P
Tau Wae RP40-2412SFR/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 996 pcs Pepa Raraunga RP40-2412SFR/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Raupapa POWERLINE RP40-FR
Mana (Watts) 40W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 30004091
RP40-2412SFR/P-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.333A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.333A