RP30-2415DEW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2415DEW-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP30-2415DEW-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Ngā Rauemi: RP30-2415DEW-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP30-2415DEW-HC
Tau Wae RP30-2415DEW-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1130 pcs Pepa Raraunga RP30-2415DEW-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP30-EW Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 30001903
RP302415DEWHC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 10V - 40V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A, 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP30-2412SFW/N
RP30-2412SFW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 30W
I roto i te taonga: 1127 pcs
Tikiake: RP30-2412SFW/N.pdf
RFQ
RP30-2415DEW
RP30-2415DEW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 30W