RP30-2415DE
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2415DE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP30-2415DE
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Ngā Rauemi: RP30-2415DE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP30-2415DE
Tau Wae RP30-2415DE Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1662 pcs Pepa Raraunga RP30-2415DE.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP30-E Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 30000815
RP30-2415DE-ND
RP302415DE
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A, 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP30-2412SFW
RP30-2412SFW
Kaihanga: Recom Power
Whakaahuatanga: CONV DC/DC 30W SGL 12V OUT
I roto i te taonga: 1152 pcs
Tikiake: RP30-2412SFW.pdf
RFQ
RP30-2415DEW/N
RP30-2415DEW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
I roto i te taonga: 1020 pcs
Tikiake: RP30-2415DEW/N.pdf
RFQ
RP30-2415DEW
RP30-2415DEW
Tikiake: RP30-2415DEW.pdf
RP30-2415DF
RP30-2415DF
Tikiake: RP30-2415DF.pdf
RP30-2415DE-HC
RP30-2415DE-HC
Tikiake: RP30-2415DE-HC.pdf
RP30-2415DEW-HC
RP30-2415DEW-HC
Tikiake: RP30-2415DEW-HC.pdf
RP30-2412SFW-HC
RP30-2412SFW-HC
Whakaahuatanga: CONV DC/DC 30W 9-36VIN 12VOUT
Tikiake: RP30-2412SFW-HC.pdf
RP30-2412SFW/N-HC
RP30-2412SFW/N-HC
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 30W
Tikiake: RP30-2412SFW/N-HC.pdf
RP30-2415DEW/N-HC
RP30-2415DEW/N-HC