RP20-4815SFR
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4815SFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-4815SFR
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 20W
Ngā Rauemi: RP20-4815SFR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-4815SFR
Tau Wae RP20-4815SFR Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5207 pcs Pepa Raraunga RP20-4815SFR.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP20-FR Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30003774 Tae Mahi -40°C ~ 79°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.33A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-4815SFR-HC
RP20-4815SFR-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 20W
I roto i te taonga: 4796 pcs
Tikiake: RP20-4815SFR-HC.pdf
RFQ
RP20-4815SAW/P-HC
RP20-4815SAW/P-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1352 pcs
Tikiake: RP20-4815SAW/P-HC.pdf
RFQ
RP20-4815SFR/XC
RP20-4815SFR/XC
Tikiake: RP20-4815SFR/XC.pdf
RP20-4815SFR/P
RP20-4815SFR/P
Tikiake: RP20-4815SFR/P.pdf
RP20-4815SF
RP20-4815SF
Tikiake: RP20-4815SF.pdf
RP20-4815SF/N-HC
RP20-4815SF/N-HC
Tikiake: RP20-4815SF/N-HC.pdf
RP20-4815SF-HC
RP20-4815SF-HC
Tikiake: RP20-4815SF-HC.pdf
RP20-4815SFR/N-HC
RP20-4815SFR/N-HC
Tikiake: RP20-4815SFR/N-HC.pdf
RP20-4815SAW/P
RP20-4815SAW/P
Tikiake: RP20-4815SAW/P.pdf
RP20-4815SFR/N
RP20-4815SFR/N
Tikiake: RP20-4815SFR/N.pdf
RP20-4815SFR/P-HC
RP20-4815SFR/P-HC
Tikiake: RP20-4815SFR/P-HC.pdf
RP20-4815SF/N
RP20-4815SF/N
Tikiake: RP20-4815SF/N.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel