RP20-4815SAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4815SAW/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-4815SAW/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 20W
Ngā Rauemi: RP20-4815SAW/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-4815SAW/P
Tau Wae RP20-4815SAW/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1224 pcs Pepa Raraunga RP20-4815SAW/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP20-AW Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-SIP Module
Ētahi Ingoa 30002289
RP204815SAW/P
Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.33A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-4815SF
RP20-4815SF
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 20W
I roto i te taonga: 1777 pcs
Tikiake: RP20-4815SF.pdf
RFQ
RP20-4815SAW/P-HC
RP20-4815SAW/P-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1352 pcs
Tikiake: RP20-4815SAW/P-HC.pdf
RFQ
RP20-4815SF/N
RP20-4815SF/N
Tikiake: RP20-4815SF/N.pdf
RP20-4815SAW
RP20-4815SAW