RP15-4812SOF/P
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812SOF/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-4812SOF/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi: RP15-4812SOF/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-4812SOF/P
Tau Wae RP15-4812SOF/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2017 pcs Pepa Raraunga RP15-4812SOF/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Raupapa POWERLINE RP15-SOF Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-SMD Module
Ētahi Ingoa 30900066
RP154812SOF/P
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-4812SOFW/N
RP15-4812SOFW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 15W
I roto i te taonga: 1424 pcs
Tikiake: RP15-4812SOFW/N.pdf
RFQ
RP15-4812SOFW/N-R
RP15-4812SOFW/N-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 4824 pcs
Tikiake: RP15-4812SOFW/N-R.pdf
RFQ
RP15-4812SOF
RP15-4812SOF
Tikiake: RP15-4812SOF.pdf
RP15-4812SOF/N-R
RP15-4812SOF/N-R
Tikiake: RP15-4812SOF/N-R.pdf
RP15-4812SOF/P-R
RP15-4812SOF/P-R