RP15-4812SFW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812SFW/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-4812SFW/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi: RP15-4812SFW/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-4812SFW/P
Tau Wae RP15-4812SFW/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1409 pcs Pepa Raraunga RP15-4812SFW/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP15-FW Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001739
RP154812SFW/P
Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-4812SF/P
RP15-4812SF/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 15W
I roto i te taonga: 1898 pcs
Tikiake: RP15-4812SF/P.pdf
RFQ
RP15-4812SOF/N-R
RP15-4812SOF/N-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 4002 pcs
Tikiake: RP15-4812SOF/N-R.pdf
RFQ
RP15-4812SFW
RP15-4812SFW
Tikiake: RP15-4812SFW.pdf
RP15-4812SOF/N
RP15-4812SOF/N
Tikiake: RP15-4812SOF/N.pdf
RP15-4812SFW/P-HC
RP15-4812SFW/P-HC