RP12-4815DA/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-4815DA/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP12-4815DA/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 12W
Ngā Rauemi: RP12-4815DA/SMD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP12-4815DA/SMD
Tau Wae RP12-4815DA/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2020 pcs Pepa Raraunga RP12-4815DA/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Raupapa POWERLINE RP12-A Mana (Watts) 12W
Packaging Tube Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 30001424
RP124815DA/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 400mA, 400mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 400mA, 400mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High