RP12-4812DAW/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-4812DAW/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP12-4812DAW/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 12W
Ngā Rauemi: RP12-4812DAW/SMD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP12-4812DAW/SMD
Tau Wae RP12-4812DAW/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1928 pcs Pepa Raraunga RP12-4812DAW/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Raupapa POWERLINE RP12-AW Mana (Watts) 12W
Packaging Tube Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 30001448
RP124812DAW/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP12-4812SA
RP12-4812SA
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 12W
I roto i te taonga: 2184 pcs
Tikiake: RP12-4812SA.pdf
RFQ
RP12-4812DAW
RP12-4812DAW
Kaihanga: RECOM Power