RP12-1215DA/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-1215DA/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP12-1215DA/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 12W
Ngā Rauemi: RP12-1215DA/SMD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP12-1215DA/SMD
Tau Wae RP12-1215DA/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1654 pcs Pepa Raraunga RP12-1215DA/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Raupapa POWERLINE RP12-A Mana (Watts) 12W
Packaging Tube Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 30001429
RP121215DA/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 400mA, 400mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 400mA, 400mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP12-1212SA/SMD
RP12-1212SA/SMD
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 12W
I roto i te taonga: 1856 pcs
Tikiake: RP12-1212SA/SMD.pdf
RFQ
RP12-1215DA
RP12-1215DA
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 12W