RP12-1205SA/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-1205SA/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP12-1205SA/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 12W
Ngā Rauemi: RP12-1205SA/SMD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP12-1205SA/SMD
Tau Wae RP12-1205SA/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2053 pcs Pepa Raraunga RP12-1205SA/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Raupapa POWERLINE RP12-A Mana (Watts) 12W
Packaging Tube Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 30000818
RP121205SA/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2.4A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.4A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP12-1215DA
RP12-1215DA
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 12W
I roto i te taonga: 2403 pcs
Tikiake: RP12-1215DA.pdf
RFQ
RP12-1205SA
RP12-1205SA
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 12W
I roto i te taonga: 2573 pcs
Tikiake: RP12-1205SA.pdf
RFQ
RP12-1215DA/SMD
RP12-1215DA/SMD
Tikiake: RP12-1215DA/SMD.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 12W
Tikiake: RP12-1212SA.pdf
RP1185
RP1185
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ABS GRAY 6.54"L X 3.39"W
Tikiake: RP1185.pdf
RP1185C
RP1185C
Whakaahuatanga: BOX ABS GRAY/CLR 6.54"L X 3.39"W
Tikiake: RP1185C.pdf
Tikiake: RP12-1205DA.pdf
Whakaahuatanga: BOX PLSTC OFF WHT 6.54"LX3.39"W