RAC15-0512TB
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-0512TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC15-0512TB
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Ngā Rauemi: RAC15-0512TB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC15-0512TB
Tau Wae RAC15-0512TB Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5259 pcs Pepa Raraunga RAC15-0512TB.pdf
Taumaha 0.265 lb (120.2g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
Raupapa POWERLINE RAC15-B Mana (Watts) 15W
Paa / Case 8-DIP Module, 7 Leads Ētahi Ingoa 21000080
RAC150512TB
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±1%, ±5% Raina Raina ±2%, ±3%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 2A, 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A, 200mA, 200mA Whakaaetanga CE, cULus