RAC15-0512TA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-0512TA-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC15-0512TA-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Ngā Rauemi: RAC15-0512TA-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC15-0512TA-E
Tau Wae RAC15-0512TA-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1535 pcs Pepa Raraunga RAC15-0512TA-E.pdf
Taumaha 0.251 lb (113.85g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
Raupapa POWERLINE RAC15-A Mana (Watts) 15W
Paa / Case 8-DIP Module Ētahi Ingoa 20000654
RAC150512TAE
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakaritea te Ture ±2%, ±5%
Raina Raina ±1%, ±5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 73%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 2A, 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2A, 200mA, 200mA