RAC10-12SA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-12SA-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC10-12SA-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 10W
Ngā Rauemi: RAC10-12SA-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC10-12SA-E
Tau Wae RAC10-12SA-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1992 pcs Pepa Raraunga RAC10-12SA-E.pdf
Taumaha 0.22 lb (99.79g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.52" L x 1.77" W x 0.87" H (64.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Raupapa POWERLINE RAC10-A Mana (Watts) 10W
Paa / Case 6-DIP Module, 5 Leads Ētahi Ingoa 21000064
RAC1012SAE
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±0.5% Raina Raina ±0.3%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 74% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 833mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 833mA Whakaaetanga CE, cULus