RAC10-12DC/277
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-12DC/277 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC10-12DC/277
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-12V 420MA
Ngā Rauemi: RAC10-12DC/277.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC10-12DC/277
Tau Wae RAC10-12DC/277 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-12V 420MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4634 pcs Pepa Raraunga RAC10-12DC/277.pdf
Taumaha 0.137 lb (62.14g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Raupapa POWERLINE RAC10-C/277 Mana (Watts) 10W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 20000931
RAC1012DC277
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±0.3% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 420mA, 420mA 80 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 420mA, 420mA