RAC04-3.3SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-3.3SGB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC04-3.3SGB
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 4W 85-305VIN 3.3VOUT
Ngā Rauemi: RAC04-3.3SGB.pdf
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC04-3.3SGB
Tau Wae RAC04-3.3SGB Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 4W 85-305VIN 3.3VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14968 pcs Pepa Raraunga RAC04-3.3SGB.pdf
Taumaha 0.044 lb (19.96g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
Raupapa RAC04-GB Mana (Watts) 4W
Ētahi Ingoa 20001079
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakaritea te Ture ±0.5% Raina Raina ±0.5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.21A 85 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.21A