RAC04-3.3SC/277-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-3.3SC/277-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC04-3.3SC/277-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Ngā Rauemi: RAC04-3.3SC/277-E.pdf
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC04-3.3SC/277-E
Tau Wae RAC04-3.3SC/277-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 4W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6873 pcs Pepa Raraunga RAC04-3.3SC/277-E.pdf
Taumaha 0.091 lb (41.28g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.44" L x 1.07" W x 0.67" H (36.7mm x 27.2mm x 17.1mm)
Raupapa POWERLINE RAC04-C/277 Mana (Watts) 4W
Paa / Case 7-DIP Module, 6 Leads Ētahi Ingoa 20001019
Tae Mahi -40°C ~ 80°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±0.2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 72%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.2A 80 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.2A
Whakaaetanga CB, CE, cURus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC04-3.3SC
RAC04-3.3SC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 4W