RAC03-3.3SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SGB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC03-3.3SGB
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua 3W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' 3
Ngā Rauemi: RAC03-3.3SGB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC03-3.3SGB
Tau Wae RAC03-3.3SGB Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga 3W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' 3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11850 pcs Pepa Raraunga RAC03-3.3SGB.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm) Raupapa RAC03-GB
Mana (Watts) 3W Paa / Case 5-DIP Module
Ētahi Ingoa 20001067 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakaritea te Ture ±0.5% Raina Raina ±0.5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 910mA 85 ~ 305 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 910mA Whakaaetanga CE, cURus