RAC03-3.3SE/277/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SE/277/W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC03-3.3SE/277/W
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Ngā Rauemi: RAC03-3.3SE/277/W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC03-3.3SE/277/W
Tau Wae RAC03-3.3SE/277/W Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6521 pcs Pepa Raraunga RAC03-3.3SE/277/W.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.50" L x 0.96" W x 0.69" H (38.1mm x 24.3mm x 17.4mm)
Raupapa POWERLINE RAC03-E/277/W Mana (Watts) 3W
Ētahi Ingoa 20001010
RAC033.3SE/277/W
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 71%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 85 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 900mA