RAC03-24SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-24SGB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC03-24SGB
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 3W 85-305VIN 24VOUT T
Ngā Rauemi: RAC03-24SGB.pdf
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC03-24SGB
Tau Wae RAC03-24SGB Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 3W 85-305VIN 24VOUT T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13158 pcs Pepa Raraunga RAC03-24SGB.pdf
Taumaha 0.044 lb (19.96g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
Raupapa RAC03-GB Mana (Watts) 3W
Ētahi Ingoa 20001072
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakaritea te Ture ±0.5% Raina Raina ±0.5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 130mA 85 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 130mA