RAC03-24SCR/277-TRAY
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-24SCR/277-TRAY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC03-24SCR/277-TRAY
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 3W
Ngā Rauemi: RAC03-24SCR/277-TRAY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC03-24SCR/277-TRAY
Tau Wae RAC03-24SCR/277-TRAY Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4476 pcs Pepa Raraunga RAC03-24SCR/277-TRAY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.98" Dia x 0.44" H (50.3mm x 11.1mm)
Raupapa POWERLINE RAC03-SCR/277 Mana (Watts) 3W
Ētahi Ingoa RAC0324SCR/277TRAY Tae Mahi -25°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 125mA 85 ~ 305 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 125mA Whakaaetanga CE, cURus