R2S12-153.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-153.3/P-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2S12-153.3/P-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: R2S12-153.3/P-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2S12-153.3/P-R
Tau Wae R2S12-153.3/P-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8379 pcs Pepa Raraunga R2S12-153.3/P-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2S Mana (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002105
R2S12153.3/PR
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 70 ~ 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 606mA Nga tono ITE (Commercial)