R2S12-153.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-153.3/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2S12-153.3/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: R2S12-153.3/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2S12-153.3/HP
Tau Wae R2S12-153.3/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5289 pcs Pepa Raraunga R2S12-153.3/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2S Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002273
R2S12153.3/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 70 ~ 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 606mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R2S12-153.3/HP-R
R2S12-153.3/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W