R1D12-0512/P
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-0512/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D12-0512/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Ngā Rauemi: R1D12-0512/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D12-0512/P
Tau Wae R1D12-0512/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14099 pcs Pepa Raraunga R1D12-0512/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900196
R1D120512/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA, 42mA Ngā Āhuatanga Mana -