R1D12-0512/H
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-0512/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D12-0512/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Ngā Rauemi: R1D12-0512/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D12-0512/H
Tau Wae R1D12-0512/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13408 pcs Pepa Raraunga R1D12-0512/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900192
R1D120512/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA, 42mA Ngā Āhuatanga Mana -