R1D-1524/HP
RECOM PowerRECOM Power
R1D-1524/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D-1524/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Ngā Rauemi: R1D-1524/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D-1524/HP
Tau Wae R1D-1524/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-24V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10966 pcs Pepa Raraunga R1D-1524/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -24V
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10900490
R1D1524/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 21mA, 21mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1D-153.3
R1D-153.3
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
I roto i te taonga: 16496 pcs
Tikiake: R1D-153.3.pdf
RFQ
R1D-153.3/H
R1D-153.3/H
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 13048 pcs
Tikiake: R1D-153.3/H.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 1W