R1D-1524/H
RECOM PowerRECOM Power
R1D-1524/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D-1524/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Ngā Rauemi: R1D-1524/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D-1524/H
Tau Wae R1D-1524/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-24V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14028 pcs Pepa Raraunga R1D-1524/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -24V
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10900489
R1D1524/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 21mA, 21mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1D-153.3
R1D-153.3
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
I roto i te taonga: 16496 pcs
Tikiake: R1D-153.3.pdf
RFQ
R1D-1524/H-R
R1D-1524/H-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
I roto i te taonga: 14362 pcs
Tikiake: R1D-1524/H-R.pdf
RFQ
R1D-1515/HP
R1D-1515/HP
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Tikiake: R1D-1515/HP.pdf
R1D-1524/HP
R1D-1524/HP
Tikiake: R1D-1524/HP.pdf
Tikiake: R1D-1524.pdf
R1D-1515/HP-R
R1D-1515/HP-R
Tikiake: R1D-1515/HP-R.pdf
R1D-1524/HP-R
R1D-1524/HP-R