R0.5S-3.315/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-3.315/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S-3.315/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S-3.315/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S-3.315/H
Tau Wae R0.5S-3.315/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10262 pcs Pepa Raraunga R0.5S-3.315/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10016521
R0.5S3.315/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 33mA Nga tono ITE (Commercial)