R0.5S-3.312/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-3.312/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S-3.312/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S-3.312/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S-3.312/HP
Tau Wae R0.5S-3.312/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9353 pcs Pepa Raraunga R0.5S-3.312/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10016532
R0.5S3.312/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5S-3.312
R0.5S-3.312
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW