R-78S1.8-0.1
RECOM PowerRECOM Power
R-78S1.8-0.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78S1.8-0.1
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V 0.1A
Ngā Rauemi: R-78S1.8-0.1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78S1.8-0.1
Tau Wae R-78S1.8-0.1 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V 0.1A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24555 pcs Pepa Raraunga R-78S1.8-0.1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 1.8V
Momotuhi - Input (Min) 0.65V Ngaohihi - Whakauru (Max) 1.3V
Momo Linear Regulator Replacement Pūrere Pūrere Whakarato 4-SIP
Rahi / Rahi 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) Raupapa R-78S
Paa / Case 4-SIP Module Ētahi Ingoa 80099333
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP, UVLO He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.8V 100mA 0.65V - 1.3V Input Nama - Whakaputa (Max) 100mA