R-78HB6.5-0.5L
RECOM PowerRECOM Power
R-78HB6.5-0.5L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78HB6.5-0.5L
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W
Ngā Rauemi: R-78HB6.5-0.5L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78HB6.5-0.5L
Tau Wae R-78HB6.5-0.5L Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7934 pcs Pepa Raraunga R-78HB6.5-0.5L.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 6.5V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Raupapa INNOLINE R-78HB
Mana (Watts) 3.25W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80099197
R-78HB6.5-0.5L-ND
R78HB6.50.5L
R78HB6505L
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 9V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA