R-78HB12-0.5L
RECOM PowerRECOM Power
R-78HB12-0.5L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78HB12-0.5L
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 6W
Ngā Rauemi: R-78HB12-0.5L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78HB12-0.5L
Tau Wae R-78HB12-0.5L Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7778 pcs Pepa Raraunga R-78HB12-0.5L.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Input (Min) 17V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Raupapa INNOLINE R-78HB
Mana (Watts) 6W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80099175
R-78HB12-0.5L-ND
R78HB120.5L
R78HB1205L
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 17V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA