R-78E3.3-1.0
RECOM PowerRECOM Power
R-78E3.3-1.0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78E3.3-1.0
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Ngā Rauemi: R-78E3.3-1.0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78E3.3-1.0
Tau Wae R-78E3.3-1.0 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35445 pcs Pepa Raraunga R-78E3.3-1.0.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 28V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) Raupapa INNOLINE R-78E
Mana (Watts) 3W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80000197
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 8V - 28V Input Nama - Whakaputa (Max) 1A