R-78AA3.3-0.5SMD
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA3.3-0.5SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78AA3.3-0.5SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: R-78AA3.3-0.5SMD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78AA3.3-0.5SMD
Tau Wae R-78AA3.3-0.5SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11874 pcs Pepa Raraunga R-78AA3.3-0.5SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Raupapa INNOLINE R-78AA-0.5
Mana (Watts) 2W Packaging Tube
Paa / Case 10-SMD Module Ētahi Ingoa 80099269
R78AA3.30.5SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA