R-78AA2.5-1.0SMD
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA2.5-1.0SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78AA2.5-1.0SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 3W
Ngā Rauemi: R-78AA2.5-1.0SMD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78AA2.5-1.0SMD
Tau Wae R-78AA2.5-1.0SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10047 pcs Pepa Raraunga R-78AA2.5-1.0SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Raupapa INNOLINE R-78AA-1.0
Mana (Watts) 3W Packaging Tube
Paa / Case 10-SMD Module Ētahi Ingoa 80999168
R78AA2.51.0SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 4.75V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 1A