SLPT806DMNW
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPT806DMNW
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 883MHZ DOME N FEM CONN MT
Ngā Rauemi: SLPT806DMNW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPT806DMNW
Tau Wae SLPT806DMNW Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga RF ANT 883MHZ DOME N FEM CONN MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3236 pcs Pepa Raraunga SLPT806DMNW.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, N Female
Raupapa Shadow Hoki Hoki -
Mana - Max 10W Ētahi Ingoa 1837-1102
SLPT806DMNW-ND
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 3.099" (78.71mm)
Hua 3.05dBi Mahinga Rawe 806MHz ~ 960MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 883MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 883MHz 3G, 4G, DSRC, LTE, ISM, Wi-Fi Dome RF Antenna 806MHz ~ 960MHz 3.05dBi Connector, N Female Connector Mount