SLPT806DMN
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
SLPT806DMN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPT806DMN
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 850/900MHZ WHIP STR N FEM
Ngā Rauemi: 1.SLPT806DMN.pdf2.SLPT806DMN.pdf3.SLPT806DMN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPT806DMN
Tau Wae SLPT806DMN Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 1955 pcs Pepa Raraunga 1.SLPT806DMN.pdf2.SLPT806DMN.pdf3.SLPT806DMN.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, N Female
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 10W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 553-3176 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 3.000" (76.20mm)
Hua 4.5dBi Mahinga Rawe 806MHz ~ 960MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 850MHz, 900MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 850MHz, 900MHz LTE, WLAN Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 960MHz 4.5dBi Connector, N Female Panel Mount