RO8605NFC
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RO8605NFC
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 910MHZ WHIP STR N FEM
Ngā Rauemi: 1.RO8605NFC.pdf2.RO8605NFC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RO8605NFC
Tau Wae RO8605NFC Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga RF ANT 910MHZ WHIP STR N FEM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1809 pcs Pepa Raraunga 1.RO8605NFC.pdf2.RO8605NFC.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, N Female
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Teitei (Max) 31.984" (812.40mm) Hua 5dBi
Mahinga Rawe 860MHz ~ 960MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 910MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 910MHz ISM Whip, Straight RF Antenna 860MHz ~ 960MHz 5dBi Connector, N Female Connector Mount Nga tono ISM
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
YA9-9
YA9-9
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 900MHZ YAGI CAB BRKT 10"