S24493DM36NM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S24493DM36NM
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4/5.5GHZ PANEL CAB 36"
Ngā Rauemi: S24493DM36NM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S24493DM36NM
Tau Wae S24493DM36NM Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 2.4/5.5GHZ PANEL CAB 36" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5141 pcs Pepa Raraunga S24493DM36NM.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Cable (914mm) - N Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 2W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Bracket Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.890" (22.60mm)
Hua 3dBi, 4dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz, 5.5GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz, 5.5GHz Wi-Fi Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz 3dBi, 4dBi Cable (914mm) - N Male Bracket Mount