PL9417NLT
Hua Hua
Tau Wae: PL9417NLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL9417NLT
Tau Wae PL9417NLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16237 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PL94XX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 82µH Teitei - Tae (Max) 0.132" (3.35mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Shielded Inductor 940mA 317 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 317 mOhm Max
Whakatauranga onamata 940mA I teie nei - Maama 940mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL9416NL
PL9416NL
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: IND PWR 68UH 1.10ADC S PBC
I roto i te taonga: 14561 pcs
Tikiake:
RFQ
PL9418NLT
PL9418NLT
Whakaahuatanga: IND PWR 100UH 0.88ADC PBC
I roto i te taonga: 19164 pcs
Tikiake:
RFQ
PL9418
PL9418
Tikiake: PL9418.pdf
Tikiake: PL9416.pdf
Whakaahuatanga: IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC
PL9416T
PL9416T
Tikiake: PL9416T.pdf
Tikiake: PL9417T.pdf
Whakaahuatanga: IND PWR 120UH 0.80ADC PBC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel