PL9417NL
Hua Hua
Tau Wae: PL9417NL
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL9417NL
Tau Wae PL9417NL Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14813 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PL94XX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 82µH Teitei - Tae (Max) 0.132" (3.35mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Shielded Inductor 940mA 317 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 317 mOhm Max
Whakatauranga onamata 940mA I teie nei - Maama 940mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL9418NLT
PL9418NLT
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: IND PWR 100UH 0.88ADC PBC
I roto i te taonga: 19164 pcs
Tikiake:
RFQ
PL9417
PL9417
Whakaahuatanga: IND PWR 82UH 0.94ADC S PBC