PL9410NLT
Hua Hua
Tau Wae: PL9410NLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua IND PWR 12UH 2.35ADC S PBC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL9410NLT
Tau Wae PL9410NLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga IND PWR 12UH 2.35ADC S PBC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17590 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PL94XX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.132" (3.35mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 2.4A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.4A I teie nei - Maama 2.4A